_DSC4746.JPG
 

Filmová produkce

Video vás posune v každém směru dál. Je to médium budoucnosti, fotky už lidem nestačí. Sdělte jim vaši zprávu pomocí videa. Jak probíhá spolupráce s námi? Pokusíme se vám to tady ve zkratce přiblížit, ať víte, do čeho jdete.

 
 

Seznámení s projektem

Pointou všeho je dobrá příprava. Musíme se tedy potkat, u nás nebo přímo u vás a zjistit, co vlastně děláte. Je klíčové, abychom pochopili, o co vám jde. Naplánovat si s námi schůzku není vůbec složité. Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail a domluvíme se přímo. Pokud se nechcete zdržovat domlouváním, tak využijte veřejného kalendáře, který má pro vás k dispozici Lukáš (klikněte sem).


Zahřívání mozků

Náš tým vymyslí, jak by se projekt mohl zrealizovat. Předložíme vám návrhy a pokud si nějaký vyberete, začneme na něm společně s vámi detailně pracovat. Víte, v čem je naše výhoda? Dělají u nás bohémové, kteří pokaždé vymyslí něco nového, originálního s delším přesahem. My totiž o všem přemýšlíme než začneme tvořit. Můžete se klidně zúčastnit našich brainstormingů.


Rozjedeme kamery

A pak už běží ta filmařská práce. Přijet na místo natáčení dostatečně dopředu, aby se stihla připravit technika, rozbalit catering a místo pro herce a klienty. Připojit monitory, aby všichni viděli, co se teď děje. A pak už se můžou sbíhat ostatní. Herce nalíčíme, scénu nasvítíme. Jedeme přesně podle detailně připravených denních dispozicí a jasně daného natáčecího plánu. Po natáčení to zase všechno sbalíme a pošleme do střižny, kde se bude pokračovat ve výrobě. Samozřejmě vás rádi uvidíme na natáčení i ve střižně.