FILMAŘI SOBĚ: 5 tipů, které vám nahradí Youtube nebo Vimeo

Přestává vaší produkci nebo partě stačit Youtube? Anebo snad Vimeo? Přinášíme vám pár tipů, kam videa nahrát a zároveň je analyzovat a pracovat s nimi dále. Takže i markeťáci mohou číst dál.

#1 Wistia.com

Wistia nabízí tři základní balíčky pro vaše videa. První je zdarma a dovolí vám nahrát 3 videa, u kterých bude moci mít pokročilé statistiky a využívat základní vlastnosti Wistia. Další balíčky jsou za $100 a $300 měsíčně.

wistia

#2 Vzaar.com

Vzaar nenabízí variantu zdarma, ale za to má nejnadupanější features, které vám může dát málokterý poskytovatel videohostingu. Slibuje skvělou bezpečnost a napojení videostreamu na vaši doménu.

vzaar

#3 Sproutvideo.com

Ani Sproutvideo nenabízí účet zdarma, nejlevnější začíná na $25 měsíčně a nejdražší pořídíte za $400 měsíčně. Sproutvideo vám ale umožní vytvořit jednoduché webové stránky pro vaše videa. Můžete tak vypustit poplatky za vaše webové stránky a ušetřit. A navíc podporují sázení stromků.

sproutvideo

#4 Vidyard.com

Jedná se spíše o platformu než o videohosting. Vidyard tak využijí spíše startupy nebo marketingové agentury. Videa s platformou můžou dobře personalizovat nebo analyzovat. Vlastně obojí naráz. Cena je každému určena na míru, takže záleží jen na vás, co budete potřebovat a za co budete platit.

vidyard

#5 Viewbix.com

Opět spíše platforma, kterou ocení marketéři. S videem se dá dále pracovat. Například zobrazit pod běžící video nějaký banner s nabídkou ke stažení ebooku nebo výzvou ke sledování dalšího videa. Ceny jsou tvořené pro každého individuálně.

vievbix

Toť protentokrát všechno. Pokud máte nějaký tip na videohosting nebo platformu, podělte se s námi v komentářích. Příště pro vás připravíme třeba internetové služby pro komunikaci mezi týmem.